התחברותשיפוץ הדירה כפרוייקט גדול? לא בהכרח!!
ניתן לשנות את הדירה לחלוטין ע"י עיצובה כמעט מחדש והוספת פרטי רהוט ואבזור  מתאים,תוך כדי שימוש ושילוב של פרטים שהיו בבית לפני השיפוץ.

אחת הדוגמאות :

דירה בראשון לציון שעברה שיפוץ קוסמטי עם מחשבה בכל פינה.עיצוב הדירה שהיה סתמי הפכה לפינה מושכת עין.השדרוג הוא בהוספת גבס ותאורה נכונה שנותן מענה לכל סיטואציה בדירה אם זה רוגע ואם זה להאיר את החלל ולהראות את כל יופיו.

בחירת החומרים הייתה בהתחשבות ברהיטים שנשארו בדירה לסגנון מודרני,לדוגמא: שנדליר בסלון שנותן את היוקרה והחלפה של חלק מהרהיטים ושילובם בחלל עם הרהיטים הקודמים.

הרעיון הוא לשלב חדש עם הקיים.

 

 

 

קיר מול מטבח שהיה סתמי ומשעמם הפך להיות קיר דקורטיבי מגבס צמחיה ותאורה נכונה.

 

 

 

 

 

 

  

לפניאחרי

לפני אחרי

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דלת כניסה בגוון לבן,ארון חשמל שתמיד תקוע לנו בכניסה לדירה הפך לאלמנט מרכזי והכי יפה של הדירה שבנוי מגבס עם תאורה נסתרת שמשמש גם למשהו רגוע וכמובן נגיד לארון חשמל.

 

לפני ואחרי:


אחרי לפני

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בחלל הסלון הייתה מערכת ישיבה ככה אשר הוחלפה למערכת ישיבה לבנה ומודרנית אשר מתאימה לקונספט העיצובי ואליה צורף שולחן מזכוכית שמעדנת את החלל,כמו כן התווסף סינר גבס שרץ מאחורי הספה בשילוב תאורה.

לפני ואחרי:

לפני

אחרי 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פינת אוכל לפני השיפוץ הייתה  סתמית  בלי עניין אשר הפכה לפנית אוכל מעניינת ושונה עם שליכט מנירלי בגוון אפור בהיר עם תאורה שנותנת לנו הצללה של צורות על הקירות.

 

לפני ואחרי:

לפניאחרי

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חדר שינה הורים עודן עם טפט עדין הגוונים של בג' מהאמצע של הקיר מאחורי המיטה לתחושת אורך.

 

תמונות נוספות:אחרי

אחרי

מעבר לחדרים נהיה פתוח יותר עם החלפת דלתות בגוון לבן בשילוב פס ניקל וגרניט פורצלן בגוון אפור עם טקסטורה מבריק/מט נותנת לנו תחושה של המשכיות ריצפתית.

 

 

בחדר רחצה היה חשוב לי לעשות התאמה בין חדש לקיים מכוון שרק כיור וארון הוחלף וכאן רואים את האריחים הישנים עם כיור ופסיפס חדש.

 

 

 

 

תמונה כללית.

כללית

מגי דוידוב – מעצבת פנים

מייל:This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

אתר:www.magi.area.co.il