חיפוש

הצהרת נגישות

עשינו כל שביכולתנו כדי להנגיש את ענבלת קהילת עיצוב=”האתר” לקהל כמה שיותר רחב, כך שאנשים מכל קשת המוגבלויות יוכלו להשתמש בו.
אנחנו שואפים לציית כמה שיותר לחוק הנגישות לאתרים ולכללים של המרכז הישראלי להנגשת אתרים, המפרטים איך מנגישים אתרים לאנשים עם מוגבלות. אנחנו מקווים שהציות לחוק ולכללים יהפוך את האתר שלנו לידידותי לכלל המשתמשים, אך לצערנו לא התאפשר לנו להנגיש את כל האזורים והחלקים של <ענבלת קהילת עיצוב>. יחד עם זאת, אנחנו כל הזמן מנסים להשתפר בנושא ומחפשים פתרונות חדשים שיאפשרו לנו להנגיש חלקים נוספים באותה רמה. לכן, לאור אופיו הדינמי של האתר, יכולות להיות תקלות קטנות מדי פעם כשנעדכן אותו.

אם יש לכם שאלות, הערות או הצעות הקשורות להנגשת האתר, נציג הנגישות שלנו ישמח לשמוע אותן. על ידי או בזכות המשוב שלכם נוכל להשתפר.

לפניות לגבי הנגישות צרו קשר עם ענבל תורי

טלפון: 054-5939287
אימייל: info@inbelet.co.il

We have done everything we can to make accessible to as wide an audience as possible, so that people of all disabilities can use it. We strive to comply as much as possible with the website accessibility law and the rules of the Israeli Center for Website Accessibility, which detail how websites are made accessible to people with disabilities. We hope that compliance with the law and rules will make our website user-friendly, but unfortunately we have not been able to make all areas and parts of < accessible. At the same time, we are constantly trying to improve on the subject and looking for new solutions that will allow us to make more parts accessible at the same level. Therefore, in view of the dynamic nature of the website, there may be small glitches from time to time when we update it.

for more details about accessibility in the website, please contact Inbal Tori:

tel: 054-5939287
Email: info@check

הסבר על פעולת הנגישות עצמה באתר נמצאת ברכיב הנגישות- מצאו את האייקון של הנגישות (כסא גלגלים תכלת קטן) לחצו עליו ושם תראו את ההוראות